Każdy właściciel firmy zastanawiał się nad własną stroną w internecie przynajmniej raz. W dzisiejszych czasach, gdy internet króluje nad wszystkimi innymi środkami masowego przekazu, warto jest być jego częścią. Jeśli mamy swoją firmę, przy naprawdę małych nakładach, możemy wypromować naszą firmę lepiej, niż zrobilibyśmy to, za pomocą kilku milionów złotych za reklamę w telewizji o ciekawych porach.

Nie ma tutaj żadnego oszustwa, tak działa internet. Jeśli więc zdecydowaliśmy się na swoją stronę, warto pamiętać o kilku podstawowych sprawach. Po pierwsze, aby nikt nie miał dostępu do naszych prywatnych danych, ważne jest, aby certyfikat ssl, był zakupiony zaraz po założeniu strony. Koszt takiego bezpieczeństwa to około 100 złotych miesięcznie. Zależy tutaj jakiej jakości ma być to zabezpieczenie. Druga ważna sprawa jest serwer vps, mając własną stronę internetową o naszej firmie, będziemy chcieli wrzucać różnego rodzaju informacje na jej temat, żeby to zapisywać w internecie, potrzebujemy właśnie takiego serwera.

Kolejną ważną rzeczą jest, aby tani hosting nie był czymś, na czym będziemy opierać nasza stronę. Potrzebujemy tutaj szybkiego i solidnego hostingu, a za taki musimy troszkę zapłacić. Pamiętając o tych trzech rzeczach, nie popełnimy błędów, które każdy początkujący administor swojej strony internetowej popełnia. Mając własną firmę, wiemy jak ważna jest solidność. Dlatego wybieramy sprawdzone sposoby i nie dajemy wprowadzać się w niepotrzebne koszty. Jak na przykład ten tani hosting.

Written by Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *