W przypadku gdy prowadzimy jakąś działalność biznesową, bardzo ważne jest, byśmy dali się potencjalnemu klientowi znaleźć w internecie. Sieć internetowa jest bowiem w dzisiejszych czasach potężną siłą, tak istotną, że ten, kogo w niej nie ma, praktycznie nie istnieje. Dlatego tak ważne jest, byśmy jak najszybciej postawili swoją firmową stronę www. Oczywiście, nie musimy tego robić sami, jest bowiem wiele agencji, które zrobią to za nas z odpowiednią opłatą.

Taka agencja zresztą nie tylko projektuje i wykonuje samą stronę, ale zajmuje się też kwestiami technicznymi, jak na przykład wykupuje odpowiedni hosting www. Dobry wybór takiego hostingu jest istotną kwestią, bowiem przekłada się na to, czy nasza strona będzie działała dobrze, szybko i niezawodnie przez cały czas, gdy tylko jakiś potencjalny klient, a co gorsza, wielu klientów naraz, będzie próbowało na nią wejść.

Jeżeli nasza działalność jest naprawdę duża i spodziewamy się znacznego obrotu w sieci to dopytajmy o serwery dedykowane, to znaczy takie, gdzie całą maszyna serwerowa jest przeznaczona dla naszych potrzeb i nie jest współdzielona z innymi użytkownikami. Jest przez to o wiele bardziej niezawodna i oferuje także dużo większą przepustowość. Wykupić także możemy certyfikat SSL, który zabezpieczy obustronną komunikację.

Written by Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *