Dostarczamy nowoczesne rozwiązania informatyczne dla firm i instytucji publicznych. Oferujemy serwery dedykowane na bardzo atrakcyjnych warunkach wszystkim, którzy prowadzą działalność gospodarczą. Dzięki posiadaniu serwera można samodzielnie utrzymywać własną domenę internetową lub prowadzić sklep internetowy.

6625851_b6c2190583_oNasze serwery osadzone są na najnowocześniejszych komputerach wyposażonych w wiele rdzeni oraz odpowiednią ilość pamięci operacyjnej. Dzięki temu z serwerów może korzystać wiele osób na raz. Serwery wirtualne to własna przestrzeń cyfrowa, na której można przechowywać dowolne dane lub prowadzić działania w chmurze. Specyfika dzisiejszego rynku powoduje, że wiele firm prowadzi działania w środowisku wirtualnym, kontaktując się z klientami oraz własnymi pracownikami poprzez sieć internetową. Posiadanie przestrzeni wirtualnej na zewnętrznych dyskach umożliwia prace wielu osób na tych samych plikach. Wszystkie udostępniane przez nas usługi posiadają najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń. Do wejścia na platformę serwerów potrzebny jest podpis elektroniczny, który skutecznie chroni wrażliwe dane firmowe przed dostępem osób niepowołanych. Serwery i przestrzeń wirtualna 2141789161_6a149a58d1_boferowana przez nasze przedsiębiorstwo to najbezpieczniejszych sposób prowadzenia biznesu w internecie.

Nasze serwery umieszczone są w specjalnie chronionym budynku, który wyposażony jest w awaryjne zasilanie, monitoring i zwielokrotnione systemy zabezpieczające. Nad bezpieczeństwem danych umieszczonych w przestrzeni wirtualnej czuwa ochrona fizyczna, a dostęp do budynku, mają tylko osoby z obsługi technicznej. Dzięki temu niemożliwa jest inwigilacja czy utrata danych. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dowiedź się również pozycjonowaniu swojej strony internetowej z strony http://seodlawszystkich.blog.onet.pl/

Written by Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *